Kalendarz imprez

KONCERT FUNDACJI BRACI GOLEC

Data rozpoczęcia: 21.04.2017
Data zakończenia: 21.04.2017
Lokalizacja imprezy: Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, Al. Wolności 4
Kontakt z organizatorem: mck@mck.zywiec.pl tel.: 033/475 11 60

Koncert podopiecznych Fundacji Braci Golec, który odbędzie się w dniu 21.04.2017 r.
o godz. 19.00 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Będzie to koncert powitalny – pragniemy nim powitać w naszej małej rodzinie rodziców dzieci uczęszczających do nowo powstałych ognisk w Lipowej i Porąbce oraz przedstawić im instruktorów i działalność naszej fundacji.

Będzie to także koncert integracyjny, dający podopiecznym z różnych ognisk okazję do wymienienia się muzycznymi doświadczeniami, poznania instruktorów z innych placówek i po prostu wspólnego muzykowania.

Będzie to wreszcie koncert podsumowujący działalność fundacji, zwłaszcza rezultaty kampanii 1%, ale także przybliżający nasze inne projekty, takie jak: Przestrzeń dla Pieśni, Letnie Warsztaty Artystyczne, Klasa Mistrzowska i wszelkie inicjatywy wspierające młodych ludzi w rozwijaniu własnych talentów.
W programie:

  • Muzyczny występ grup dzieci ze wszystkich ognisk.
  • Wspólny występ instruktorów.
  • Pokaz multimediów prezentujących działalność fundacji oraz osiągnięcia dzieci.

Niektóre nasze przedsięwzięcia są starannie zaplanowane, inne rodzą się pod wpływem chwili, ale wszystkie mają na celu wzrastanie w tradycji – poprzez pamięć o niej oraz jej poszanowanie i rozwijanie, w szczególności muzyczne. Nie bez powodu na motto naszego grania wybraliśmy słowa księdza Józefa Tischnera…
Zapraszamy przede wszystkim rodziców naszych podopiecznych, współpracujące z nami organizacje oraz lokalne instytucje wspierające działalność naszej fundacji, zwłaszcza Urząd Miejski w Żywcu i urzędy gmin powiatu żywieckiego. A także oczywiście wszystkich miłośników ludowego grania.
Rośnijmy w muzyce, a ona niech w nas kwitnie.
Serdecznie zapraszamy!!!